Volg ons op social media:
Naar webshop >

In memoriam: Leo Janssen (71)

04 Mei 2025

Afgelopen week ontving Juliana het droevige bericht dat op dinsdag 29 april 2025 Leo Janssen op 71-jarige leeftijd is overleden.

Ruim 48 jaar was Leo lid van Juliana. In de beginjaren van zijn lidmaatschap was Leo actief als doelman in diverse elftallen. Hij vervulde ook diverse nevenfuncties: een zekerheid is dat er meer Juliana Goals door zijn vingers zijn geglipt dan voetballen, want jarenlang was hij een belangrijke kracht bij het in elkaar vouwen van ons toenmalige clubblad.

In de jaren tachtig en negentig stond hij bekend als een goudeerlijke grensrechter van meerdere jeugdteams en onder andere Juliana 3, waarmee het kampioenschap in het seizoen 1989-1990 als een van de sportieve hoogtepunten gold. Daarbij hield Leo ook van de bijbehorende teamuitjes, waar hij door zijn bescheidenheid op de achtergrond van genoot.

Bij de overgang naar het huidige sportpark verrichtte Leo diverse hand en spandiensten. Zo heeft hij samen met Hennie Smits de gehele bestrating rondom het hoofdveld gelegd. Samen hebben zij vanaf diezelfde bestrating veel wedstrijden van Juliana 1 gezien, maar ook bij uitwedstrijden was Leo er vaak bij. De nabeschouwing vond altijd plaats aan de bar bij Café Libre. In de Julianakantine was Leo aan beide kanten van de bar graag gezien, met name op de donderdagavonden nam hij menig kantinedienst voor zijn rekening.

Geheel onverwacht en zeker te vroeg moet Juliana verder zonder Leo. Juliana is dankbaar voor wat Leo voor de club heeft betekend.

Op dinsdag 6 mei om 15.00 uur zal de afscheidsdienst plaatsvinden bij de Binnenplaats Hanshof, Hapseweg 26 te Cuijk. De crematie vindt aansluitend plaats in besloten kring bij Buitenplaats Zevenhutten.

Namens Juliana wensen wij alle nabestaanden sterkte met de verwerking van het overlijden van Leo.

Het bestuur