Volg ons op social media:
Naar webshop >

Pupil van de week: Ruben van de Weem

06 Oktober 2025

Zondag 5 oktober was Ruben van de Weem (JO-11) pupil van de week bij de wedstrijd Juliana 1 – SV Milsbeek 1.

Na een warme ontvangst mocht hij meteen mee de wedstrijdbespreking in. In de kleedkamer draaiden de spelers nog even chille muziek en daarna was het tijd om te trainen en het veld op te gaan. Daar scoorde Ruben alvast een mooie goal tegen de tegenstander.

Superleuk is dat Justin van Juliana 1 op dezelfde positie speelt als Ruben, namelijk rechtsvoor. Hij nam Ruben de hele middag onder zijn hoede, wat het voor Ruben extra speciaal maakte.

Tijdens de wedstrijd genoot hij volop vanuit de dug-out. Na afloop zei hij enthousiast: “Dat vond ik het allerleukst!” Het was een spannende wedstrijd die eindigde in 1-1, maar voor Ruben maakte de uitslag eigenlijk niet zoveel uit.

Als aandenken kreeg hij een bal vol handtekeningen, een medaille en een certificaat. Met een grote glimlach en heel veel mooie herinneringen ging hij naar huis.

Dankzij de inzet van de vrijwilligers en de spelers van Juliana 1 voelde hij zich een echte teamgenoot.

Dankjewel Juliana voor deze hele leuke middag!
Groetjes, Ruben